Gabinet weterynaryjny Katowice Piotrowice

Gabinet weterynaryjny

gabinet weterynaryjny NOE poczekalniaSpędziliśmy dużo czasu nad optymalnym zaprojektowaniem wnętrz naszych gabinetów weterynaryjnych i mamy nadzieję, że zarówno Państwo a przede wszystkim Państwa zwierzęta będą czuć się u nas komfortowo.

Pierwszym miejscem, które zobaczycie Państwo po przekroczeniu progów naszej przychodni jest przestronna i wygodna poczekalnia. To tutaj – oprócz wygodnych foteli – znajduje się waga, bardzo prosimy o zważenie zwierzęcia przed wizytą.

Z poczekalni możemy przejść do dwóch odrębnych gabinetów przyjęć.

gabinet weterynaryjny Katowice 1Pierwszy z gabinetów weterynaryjnych to miejsce, w którym odbywać się będzie większość z Państwa wizyt, które wymagać będą doraźnej pomocy. W drugim gabinecie mamy specjalnie przygotowane miejsce dla szczególnie ciężko chorych pacjentów, którzy wymagają dożylnego podawania leków. Jest tu także miejsce aby właściciel mógł towarzyszyć w leczeniu swojemu pupilowi.

W przychodni weterynaryjnej NOE szczególnie dbamy o komfort pacjentów po zabiegach chirurgicznych. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy pokój, w którym w cieple i ciszy mogą odzyskiwać siły, nie będąc niepotrzebnie niepokojonym dźwiękami dochodzącymi z innych pomieszczeń przychodni.

gabinet weterynaryjny katowice piotrowice 2Nasze gabinety weterynaryjne wyposażone są w nowoczesny sprzęt medyczny. m.in:

  • aparat wykonujący badanie morfologiczne krwi
  • aparat do badań biochemicznych krwi
  • ultrasonograf (USG)
  • elektrokardiograf (EKG)
  • koncentrator tlenu

oraz coś z czego jesteśmy wyjątkowo dumni: PET BROODER czyli Oddział Intensywnej Terapii dla Zwierząt Egzotycznych.

wyposażenie gabonetu weterynaryjnego PET BROODER

 

Kompleksowe wyposażenie czyni nas liderem w jakości świadczonych usług weterynaryjnych.

Zapraszamy do gabinetu weterynaryjnego NOE w Katowicach Piotrowicach!