Weterynarz Katowice Piotrowice

Weterynarz Katowice Piotrowice

lek. wet. Aleksandra Chojnowska

 

Witam Państwa serdecznie!

Jestem właścicielką oraz lekarzem weterynarzem pracującym w Przychodni Weterynaryjnej NOE Katowice Piotrowice – na os. Odrodzenia.

weterynarz katowice piotrowiceMoja przygoda z weterynarią rozpoczęła się bardzo wcześnie, nie pamiętam żebym kiedykolwiek pragnęła robić w życiu cokolwiek innego. W 2009 roku ukończyłam wrocławski wydział Medycyny Weterynaryjnej i po 6 latach wróciłam do mojego rodzinnego miasta, do Katowic.

Po kilkuletniej pracy zawodowej w charakterze weterynarza oraz zdobyciu doświadczenia w leczeniu małych zwierząt rozpoczęłam studia specjalizacyjne. W 2014 roku pozytywnie zdałam państwowy egzamin specjalizacyjny i uzyskałam tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów.

Kolejnym krokiem w realizacji moich marzeń było stworzenie od podstaw własnego miejsca pracy.

weterzynarz katowiceI tak oto w 2014 roku rozpoczęła swoją działalność przychodnia weterynaryjna NOE. Miejsce, w którym mieści się przychodnia nie jest przypadkowe, to na tym osiedlu spędziłam swoje dzieciństwo, uczęszczałam do szkoły podstawowej i to właśnie tutaj chcę pomagać zachować dobre zdrowie Państwa najlepszych przyjaciół.

Moim kolejnym marzeniem jest abyśmy wspólnie tworzyli to miejsce, ono będzie dostosowywać się do Państwa potrzeb oraz przyjmować pozytywną energię jaką u nas zostawicie.

Niech hasło weterynarz Katowice Piotrowice kojarzy się Państwu z ciepłym, pogodnym przyjęciem oraz kompleksową opieką nad Państwa pupilami.

Obiecuję, że ze wszystkimi psami spróbuję się zaprzyjaźnić, a kotów…. spróbuję nie denerwować:)

 

Zapraszam serdecznie, lek. wet. Aleksandra Chojnowska